Spring Monday Coed and Open registration ends Feb 28. Register your team.
Soccer Schedule

Nov 2022 | Tue Leagues | Coed, Open, Over-40

Tuesday, November 29

Double Headers
Decatur City FC
Byes
Abby Get Back On Defense , Ernst & Young, Net Six and Chill (Elite), Soccer Stars FC, The B-Team, Zev's Goldens, Manny's
  Pitch 1 Pitch 2 Pitch 1 Pitch 2
8:00 PM
 
  Atlanta Rocket [3]
vs
 
  Foreign Bodies [0]

Forfeit
 
  Has-Beens [2]
vs
 
  Decatur City FC [2]

8:55 PM
 
  Terminus FC [0]
vs
 
  Wanderers [1]

 
  Club Foot [1]
vs
 
  Dumpster Fires [1]

 
  Valley Hill FC [7]
vs
 
  Wahooligans [0]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, January 3

Severe Weather Cancellation

Tuesday, January 10

Double Headers
The B-Team, Zev's Goldens
  Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3 Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3
8:00 PM
 
  Wahooligans [1]
vs
 
  Club Foot [2]

 
  Wanderers [1]
vs
 
  Fighters [5]

8:55 PM
 
  Atlanta Rocket [4]
vs
 
  Terminus FC [2]

 
  Trial by Fire [1]
vs
 
  Has-Beens [2]

 
  Old New Boys [3]
vs
 
  Manny's [0]

 
  The B-Team [3]
vs
 
  Zev's Goldens [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, January 17

Double Headers
Abby Get Back On Defense , Manny's, Net Six and Chill (Elite)
Byes
Decatur City FC
  Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3 Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3
8:00 PM
 
  Trial by Fire [1]
vs
 
  Manny's [0]

 
  Atlanta Rocket [2]
vs
 
  Wanderers [0]

8:30 PM
 
  Dumpster Fires [1]
vs
 
  Wahooligans [1]

 
  The B-Team [5]
vs
 
  Valley Hill FC [2]

8:55 PM
 
  Manny's [3]
vs
 
  Old New Boys [0]

 
  Has-Beens [1]
vs
 
  Dads' Night Out [0]

 
  Club Foot [1]
vs
 
  Zev's Goldens [0]

9:25 PM
 
  Fighters [2]
vs
 
  Terminus FC [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, January 31

Double Headers
Ernst & Young, Soccer Stars FC
  Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3 Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3
8:00 PM
 
  Ernst & Young [1]
vs
 
  Club Foot [2]

 
  Has-Beens [3]
vs
 
  Decatur City FC [0]

 
  Manny's [2]
vs
 
  Trial by Fire [0]

8:30 PM
 
  Wahooligans [2]
vs
 
  Soccer Stars FC [8]

8:55 PM
 
  The B-Team [5]
vs
 
  Dumpster Fires [1]

 
  Zev's Goldens [5]
vs
 
  Ernst & Young [2]

 
  Wanderers [0]
vs
 
  Atlanta Rocket [5]

9:25 PM
 
  Fighters [1]
vs
 
  Foreign Bodies [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, February 7

PLAYOFFS View Bracket
Top 4 teams from each division qualify for playoffs; remaining teams play consolation games.
  Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3 Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3
8:00 PM
 
  Valley Hill FC [3]
vs
 
  Ernst & Young [0]

forfeit
 
  Dumpster Fires [0]
vs
 
  Wahooligans [1]

8:30 PM
 
  Trial by Fire [2]
vs
 
  Has-Beens [5]

 
  Zev's Goldens [4]
vs
 
  The B-Team [6]

8:55 PM
 
  Foreign Bodies [1]
vs
 
  Terminus FC [3]

9:25 PM
 
  Manny's [5]
vs
 
  Dads' Night Out [0]

 
  Wanderers [2]
vs
 
  Atlanta Rocket [4]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, February 21

PLAYOFFS View Bracket
  Pitch 2 Pitch 3
8:30 PM
 
  Manny's [2]
vs
 
  Has-Beens [1]

9:25 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)