Summer registration is open! New leagues: Wed Coed, Thurs Coed, Tues Open (Full-Size Goals) Sign up now.
Soccer Schedule

Spring 2019 - Monday Open 7v7 Soccer

Monday, March 11

  Field 1 Field 2 Field 3
8:00 PM
 
  FußBallers [0]
vs
 
  The Aliens [7]
 
  Atomic FC [1]
vs
 
  Brewnited [4]
8:15 PM
8:55 PM
9:10 PM
 
  Hot Soup Boys [2]
vs
 
  Dundalk FC [1]
9:50 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, March 18

  Field 1 Field 2 Field 3
8:00 PM
 
  Achilles FC [2]
vs
 
  Lee + White FC [2]
 
  Hot Soup Boys [1]
vs
 
  The Aliens [0]
8:15 PM
8:55 PM
 
  Atomic FC [0]
vs
 
  Apres Diem [2]
9:10 PM
 
  FußBallers [0]
vs
 
  0.5 Stripes FC [9]
9:50 PM
 
  Napoli [3]
vs
 
  Brewnited [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, March 25

  Field 1 Field 2 Field 3
8:00 PM
 
  Apres Diem [2]
vs
 
  Napoli [3]
8:15 PM
 
  The Aliens [3]
vs
 
  Lee + White FC [2]
8:55 PM
 
  Achilles FC [2]
vs
 
  Hot Soup Boys [4]
9:10 PM
 
  Dundalk FC [14]
vs
 
  FußBallers [0]
9:50 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, April 1

  Field 1 Field 2 Field 3
8:00 PM
 
  Speculative Efforts [1]
vs
 
  Napoli [7]
 
  Lee + White FC [9]
vs
 
  FußBallers [0]
8:15 PM
8:55 PM
 
  Dundalk FC [1]
vs
 
  Achilles FC [4]
9:10 PM
 
  Apres Diem [0]
vs
 
  Brewnited [1]
9:50 PM
 
  The Aliens [2]
vs
 
  0.5 Stripes FC [0]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, April 8

  Field 1 Field 2 Field 3
8:00 PM
8:15 PM
8:55 PM
 
  Napoli [2]
vs
 
  Atomic FC [0]
9:10 PM
 
  0.5 Stripes FC [4]
vs
 
  Achilles FC [1]
9:50 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, April 15

  Field 1 Field 2 Field 3
8:00 PM
 
  Brewnited [0]
vs
 
  Apres Diem [1]
 
  Dundalk FC [2]
vs
 
  Lee + White FC [2]
8:15 PM
8:55 PM
9:10 PM
9:50 PM
 
  FußBallers [2]
vs
 
  Achilles FC [4]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, April 22

Double Headers
Dundalk FC, The Aliens
  Field 1 Field 2 Field 3 Field 3
8:00 PM
 
  Hot Soup Boys [6]
vs
 
  FußBallers [1]
 
  Atomic FC [3]
vs
 
  Brewnited [3]
 
  Dundalk FC [1]
vs
 
  The Aliens [1]
8:15 PM
 
  Napoli [9]
vs
 
  Speculative Efforts [1]
8:55 PM
 
  Achilles FC [0]
vs
 
  The Aliens [4]
 
  0.5 Stripes FC [3]
vs
 
  Dundalk FC [2]
9:10 PM
9:50 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, April 29

PLAYOFFS View Bracket
Top 4 teams from each division qualify for playoffs. Remaining teams play consolation games.
  Field 1 Field 2 Field 3
8:00 PM
 
  Brewnited [3]
vs
 
  Napoli [2]
 
  Lee + White FC [4]
vs
 
  Achilles FC [3]
8:55 PM
 
  Dundalk FC [3]
vs
 
  FußBallers [2]
9:50 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, May 6

PLAYOFFS View Bracket
  Field 1
8:00 PM
8:55 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)